Gaziantep Üniversitesi Tıp Fk Onkoloji Hastanesi

Onkoloji Hastanesi Gönüllü Yardım Ekibi’ne Ödül

Gaziantep Yesemek Rotary Kulübü Yönetim Kurulu tarafından Onkoloji Hastanesi Gönüllü Yardım Ekibi çalışanlarına 2015-2016 dönemi Meslek Hizmet Ödülü verildi.
Gaziantep Yesemek Rotary Kulübü Yönetim Kurulu’nun her yıl yapmış olduğu geleneksel Meslek Hizmet Ödülü, bu yıl Onkoloji Hastanesi Gönüllü Yardım Ekibi çalışanlarına, mesleğinde yapmış oldukları özverili çalışmaları nedeniyle takdim edildi.
Onkoloji Hastanesi Gönüllü Yardım Ekibi çalışanlarından Nesibe GEREK, Semra GÖKLÜ, Miyase KAVUĞUBÜYÜK, Ali SAMAN, Ahmet Sami BOŞNAK ve Gülden ÇOKKALENDER ödüllerini alırken Onkoloji Hastanesi’nde hem bir çalışan hem de bir gönüllü olarak yapmış oldukları organizasyon ve projelerle Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hastalara yapılan desteklerde birer basamak oluşturmaktan duydukları memnuniyeti belirttiler.
Onkoloji Hastanesi’nin sorumlu Başhekimi Prof. Dr. Mesut ÖZKAYA, Gaziantep Yesemek Rotary Kulübü Yönetim Kurulu’nun Onkoloji Hastanesi Gönüllü Yardım Ekibi’ne layık gördüğü ödülü mutlulukla karşılayarak, öncelikle ortak bir amaç ve ortak bir performansla hedefine kilitlenmiş ekibine ve Yesemek Rotary Kulübü Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

IMG-20160109-WA0010  IMG-20160111-WA0020

 

Haber: Gülden Çokkalender

 

Yorumlar kapalı.