Gaziantep Üniversitesi Tıp Fk Onkoloji Hastanesi

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından, Sevgililer gününe özel etkinlik düzenlendi.

Toplum içerisinde farkındalık oluşturmaya yönelik sosyal ve kültürel faaliyetler düzenlenerek, toplumumuzun günlük yaşamda farkına varamadığı ancak yaşadığı sıkıntılar, zorluklar, engeller vb. birçok nedenle toplumdan soyutlanmak zorunda kalan insanların, topluma ve yaşama entegrasyonunu sağlamak, toplumla birlikte güven içerisinde yaşamalarını temin etmek ve bu zor süreçte onlara destek olmak amaçlıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, ‘Size Olan Sevgimiz Sonsuzdur’ sloganı ile Onkoloji Hastanesi’nde yetişkin servisinde tedavi gören tüm hasta ve hasta yakınlarına müzik eşliğinde karanfil dağıtıldı.

Onkoloji Hastanesi yönetiminin desteği ile seminer salanunda Gaziantep Haşıl Müzik Grubu ile beraber yerel sanatçı Faruk Lök’ün seslendirdiği eserlere, tüm hastalar, hasta yakınları, hastane personeli ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’bağlı personeller eşlik etti.

Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarının moral ve motivasyonlarının en üst düzeye çıkarıldığı bu anlar için, Onkoloji Hastanesi’nden sorumlu Başhekim Doç. Dr. Mesut ÖZKAYA, memnuniyetlerini dile getirerek Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne, Gaziantep Kültür Sanat derneği Başkanı Orhan Uslu’ya, Komiser Yardımcısı Osman Yılmaz’a, Tiyatro Sanatçısı Bülent Kırkgöz’e, Müzik Öğretmeni ve Koro Şefi Ahmet Güneş’e, Faruk Lök’e, müzisyenler, Halil İbrahim Zengin, Erdem Uğur ve Celal Çalı’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.

FOT_4437 FOT_4439 FOT_4442 FOT_4448 FOT_4452 FOT_4464 FOT_4459 FOT_4465 FOT_4473 FOT_4476 FOT_4486 FOT_4501 FOT_4507 FOT_4511 FOT_4515 FOT_4524 FOT_4490 FOT_4529

 

 

Yorumlar kapalı.