Gaziantep Üniversitesi Tıp Fk Onkoloji Hastanesi

ONKOLOJİ HASTANESİ MİNİKLERİNE 23 NİSAN SÜPRİZİ

IMG_0105 IMG_0145 IMG_0152 IMG_0175 IMG_0303Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’ nde tedavi gören minikler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ nı çoşkuyla kutladı. Atatürk’ ün dünya çocuklarına armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’ inde, Hastane idaresi öncülüğünde kutlama etkinliği düzenlendi.

Pınar YALKIN ve gönüllü arkadaşlarının katkıları ile düzenlenen etkinlikte konuşan YALKIN lösemili çocuklarla olan bağının 7 yıl önce gördüğü bir ruya ile başladığını, o günden beri gönüllü olarak onlarla sık sık bir araya geldiğini ve çocuklara özel olduklarını hissettirmek için çeşitli etkinlikler düzenlendiğini ifade etti. Bugün de “bu vesileyle buradayız” dedi.

Çocukların müzik dinletisiyle dans ederek doyasıya eğlendiği etkinlikte , daha öncesinden hazırlanan küçük ikramlıklar dağıtıldı. Çocuklara özel olduğunu hissettirmek amacıyla düzenlenen bu etkinlik, onlara istedikleri hediyelerin verilmesiyle sona erdi.

Onkoloji Hastanesi İdaresinden Başhekim yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Handan HAYDAROĞLU ŞAHİN ve Hastane Müdür Yardımcısı Hasan KILIÇ yapılan bu etkinlikten memnun olduklarını ve bu etkinlikte emeği geçen Pınar YALKIN ve gönüllü olan arkadaşlarına teşekkür ve şükranlarını sunup, bu tür etkinliklerin devamını temenni ettiklerini ifade ettiler.

Yorumlar kapalı.