Gaziantep Üniversitesi Tıp Fk Onkoloji Hastanesi

Gaziantep’teki Eğitim Kurumlarından Onkoloji Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Gaziantep Şahinbey İlçemize bağlı Düztepe İlkokulu sınıf öğretmenleri Aynur ÖZKAN, Nuray KILIÇASLAN ve Esin AŞIROĞLU ile rehber öğretmenleri Selin TOMBALAK, Mevra AKDAĞ, Ana sınıfı öğretmeni Senem GEYİK, ingilizce öğretmeni Neriman YAĞDAN ve öğrencileri 2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Hastane sınıfımızı ziyarette bulundular.

Sınıf öğretmeni Aynur ÖZKAN ziyaret amaçlarının Gaziantep Onkoloji Hastanesi Pediatrik Hemetoloji Servisinde yatarak ve ayaktan tedavi gören çocuklara motivasyon ve psikolojik destek sağlamak olduğunu söyledi.

Düztepe ilkokulu rehber öğretmeni Mevra AKDAĞ ise öğrencilerinin küçük yaşta ve psikolojik olarak hazır olmadığından getiremediklerini ancak küçük birer geçmiş olsun videosu getirip izlettiklerini söylediler.

Ayrıca 2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası münasebetiyle Özel Ada Koleji ve Şehitkamil Belediyesi Anadolu Lisesi Hastanemizi ziyaret etmişlerdir.

Gaziantep Onkoloji Hastanesi Pediatrik Hematoloji Servisinde yatarak ve ayaktan tedavi gören hasta ve hasta yakınları ise bu anlamlı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.file1-1 file3-1 file2-1 file-1 file4-1

Gaziantep Onkoloji Hastanesi olarak ziyarette bulunan Düztepe İlkokulu Öğretmenlerimize ve öğrencilerine hasta çocuklarımızı ziyaretlerinden ve getirdikleri hediyeler ile çocuklarımızı sevindirdiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Yorumlar kapalı.