Gaziantep Üniversitesi Tıp Fk Onkoloji Hastanesi

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA ANLAMLI ZİYARET

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören lösemili çocukları ziyaret ederek, onlara moral verdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” dolayısıyla lösemi hastası çocukları ziyaret etti. Hastanedeki lösemili çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Tahmazoğlu, çocuklara oyuncak hediye edip, onlarla birlikte resim yaptı. Buraya yapılan ziyaretlerin hastaları çok memnun ettiğini ve onlara büyük bir moral kaynağı olduğunu ifade eden Başkan Tahmazoğlu, insanlara lösemili hastaları ziyaret etme tavsiyesinde bulundu. Yaptığı ziyaretler esnasında çocukların yüzündeki mutluluğu paylaştıklarını dile getiren Başkan Tahmazoğlu, “Her yıl 2-8 Kasım tarihleri arasında kutlanan lösemi haftası münasebetiyle, Onkoloji Hastanemizde yatan hastalarımızı, çocuklarımızı ziyaret ettik. Başhekimimiz, doktorlarımız, hemşirelerimiz, hasta bakıcılarımız, hastalarımızla çok yakından ilgileniyorlar. Gaziantep’te, böyle bir hastanenin bulunmasını toplumumuz için, büyük bir şans. Hastanenin yapımında emeği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyorum. Rabbim hastalarımıza acil şifalar versin” dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Tahmazoğlu, hasta çocukların ailelerine ve hastane personeline çiçek vererek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.DSCN5721 DSCN5743 DSCN5741 DSCN5733 DSCN5727 DSCN5716 DSCN5713

Yorumlar kapalı.